درباره ما

درباره ما-شرکت ویتا طب کوشا-4lab.ir

      شرکت ویتا طب کوشا
در سال 1386 تاسیس و فعالیت رسمی خود را در زمینه تهیه و توزیع، واردات تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی پیشرفته آغاز نموده و مفتخر است که تا کنون توانسته مراکز پژوهشی، تحقیقاتی و آزمایشگاهی فراوانی را تجهیز نماید تا با پیشرفتهای به روز علمی و تحقیقاتی همسو و همگام گردند. در صورت علاقه مندی به هر یک از محصولات ارائه شده این شرکت می توانید با مشاوران مجرب این شرکت تماس گرفته و راهنمایی های لازم را در زمینه دستگاه های مختلف تجهیزات آزمایشگاهی عمومی، بیوتکنولوژی، سنجش و انالیز کسب کنید. علاوه بر آن، وب سایت 4lab.ir، به منظور معرفی این تجهیزات، مشاوره در زمینه خرید به صورت آنلاین، امکان مقایسه محصولات، بررسی مشخصات فنی تجهیزات و نیز امکان خرید آنلاین راه‌اندازی شده است.

     امیدواریم افتخار خدمتگزاری به شما را در زمینه های ارائه شده کسب کرده و آرزومندیم با تهیه و توزیع مناسب  تجهیزات، گامی هر چند کوچک در راستای پیشرفت تحقیقات، صنعت و پزشکی کشور برداریم.
Here at 4lab, we have more than one decade of experience being science lab equipment suppliers in the scientific industry and have developed the Iran's most focused and unique range of science equipment. Our diverse range of scientific laboratory supplies includes laboratory equipment and laboratory consumables for educational and research purposes.
 
Our team of dedicated and experienced staff works diligently to enable customer’s access to Institute science equipment and Laboratory science supplies, and researchers with necessary scientific laboratory supplies and laboratory equipment.
we supply different laboratory types of equipment such as
1. Microscope and stereo microscope
2. Ultrasonic cleaner
3. Viscometer
4. Rheometer
5. Lab Scale
6. Homogenizer
7. Freeze Dryer
8. Magnetite heater
9. Centrifuge
10. Bilirubinometer
11. Thermal Cycler
12. Nanodrop
13. Spectrophotometer
14. HPLC
15. GC
and more than 40 other equipment.

 

توسط : ADMIN | تاریخ : 1394/03/26 | نظرات