همه چیز درباره فریز درایر|قیمت- فروش- خرید فریز درایر

فریز درایر

تجهیزات آزمایشگاهی_ فریز دراینگ_ فریز درایر (Freeze- Drying_ Freeze dryer)

فروشگاه فریز درایر

      فرایند فریز کردن_ خشک کردن (freeze- drying)، در سال 1906 توسط آرسن داآرسونوال (Arsène d'Arsonval) و همکارش فردریک برداس (Frèdèric Bordas) در آزمایشگاه بیوفیزیک از کالجی در فرانسه ابداع شد. در سال 1911، دانی هریس (Downey Harris) و شاکل (Shackle) روش فریز دراینگ را توسعه دادند که در این روش، ویروس های هاری می توانستند زنده نگاه داشته شوند و همین موضوع منجر به ساخته شدن اولین واکسن هاری شد.

      اما باید بدانیم فریز درایرهای پیشرفته، در طی جنگ جهانی دوم توسعه یافتند. سرم خونی برای مصارف پزشکی از این راه از طریق آمریکا، به اروپا منتقل می شد تا برای درمان مجروحین جنگی مورد استفاده قرار گیرد. فرایند فریز درایر، تکنیکی تجاری است که اجازه انتقال صحیح و سالم سرم خون را بدن تغییر شیمیایی و یا فریز کردن می دهد. مدت کوتاهی بعد از آن، فریز دراینگ برای پنی سیلین، استخوان، و lyophilization، نیز مورد استفاده قرار گرفت و بعد از آن یکی از تکنیک های مهم زیستی در آزمایشگاه های زیستی و پزشکی شد. از آن زمان تا کنون، فریز دراینگ، تکنیکی حفاظتی برای دسته وسیعی از مواد و محصولات است. از موارد وسیعی که توسط فریز درایر و برای خشک نگاه داشتن مواد استفاده می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

     برای مواد غذایی، مواد دارویی، کیت های تشخیصی، بازیابی آب از محصولات آسیب دیده، آماده سازی رسوبات و لجن کف رودخانه برای آنالیزهای هیدروکربنی؛ تولید سرامیکی هایی که در صنایع نیمه هدایتی مورد استفاده قرار می گیرد، تولید پوست سنتتیک؛ ساخت ویال های پوشیده با سولفور و بازیابی بدنه کشتی.
فریز درایر مارتین کزیست

قیمت انواع فریزدرایر

1.فریز درایر  مدل Alpha 1- 2 LDplus کمپانی مارتین کریست آلمان
2. فریز درایر مدل Alpha 1-4 LD plus کمپانی مارتین کریست المان
3. فریز درایر مدل Alpha 2-4 LD Plus کمپانی مارتین کریست آلمان
4. فریز درایر مدل Alpha 2-8 LD Plus کمپانی مارتین کریست آلمان


 

توسط : admin | تاریخ : 1395/06/28 | نظرات